Market Barkod Otomasyonu Gerekli mi ?

Market Barkod Sistemi Kullanmanın Avantajları

Kasa işlemlerinde klasik yöntemler kullanmak yerine barkod sistemini tercih ettiğinizde, ismi ya da kodu birbirine benzeyen ürünlerle ilgili olası karışıklıkların önüne geçebilirsiniz. Daha net konuşmak gerekirse, kasada yaşanabilecek insan kaynaklı hataları en aza indirmiş olursunuz.

Kurulumu gayet kolay olan barkod okuyucu sistem sayesinde ayrıca büyük çaplı alışverişlerde ürün etiketlerini kısa sürede okutup toplam fiyat konusunda müşteriyi bilgilendirebilirsiniz. Elde ettiğiniz hız avantajıyla en yoğun günde bile kasa önlerinde uzun kuyruklar oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Böylece müşteri memnuniyeti açısından rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Hata payını kayda değer oranda azaltmaları ve hızlı işlem avantajı sağlamaları dışında bu sistemler ayrıca daha az iş gücü gerektiriyor. Bu durumun en önemli sonucu olaraksa maliyetlerde azalma ön plana çıkıyor. Yani satın alım sürecinde gerçekleştireceğiniz yatırım bedelini, az sayıda personelle çalışarak kısa zamanda geri kazanabilir ve hatta kâra geçebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak ve maliyet avantajı elde etmenizi sağlayacak doğru barkod programına sahip olmak için hemen harekete geçin!